Toshiba Laptop Tamiri Ve Notebook Tamiri

Toshiba marka laptop ve notebook gibi elektronik aletlerin bakım ve tamir işlemleri markanın yetkili firmaları tarafından yerine getirilmektedir. Ülkenin hemen hemen tüm illerinde ve ilçelerinde bulunan Toshiba firmaları, servis hizmeti ilgili tüm işlemleri kendi araçları ile yapmaktadır. İlgili adresten alınan arızalı ürün, yapılan bakım ve tamirin ardından tekrar adrese teslim edilmektedir.

Toshiba laptop tamiri ve notebook tamiri garanti kapsamındaki ürünlere ücretsiz hizmet verilmektedir. Garantisi bitmiş ürünlere verilen hizmette uygun fiyat tarifesi sunulmaktadır. 7 gün 24 saat verilen servis hizmeti ile müşteri mağduriyeti en aza indirilmeye çalışılmaktadır.

Toshiba Servis Hizmetleri

Arızalı olan laptop ve notebooklarda verilen servis hizmetleri: Anakart onarımı, ekran kartı değişimi, ekran değişimi, harrdisk onarımı, batarya değişimi, adaptör değişimi, klavye ve diğer bileşenlerin bakım ve tamiri yapılmaktadır. Tek telefon kadar yakın olan servis hizmeti ile ürünleri uzun yıllar sorunsuz kullanmak mümkündür.

Toshiba laptop tamiri ve notebook tamiri yapan yetkili servisler, arızalı ürün hakkında tüm bilgilendirmeyi ilgili kişiye yapmaktadır. Yapılacak olan tüm işlemler kişinin bilgisi ve onayı dahilinde yapılmaktadır. Yapılan tamir ve bakımın işleminin ardından ürünler teslim edilmeden önce gerekli test işlemleri yapılmakta ve sorunsuz teslim edilmektedir. Arızalı ürünler için gerekli olan yedek parçalar kişinin talebi ile takılmaktadır. Her aşamada fiyat bilgisi ilgili kişiye bildirilmektedir.

Acil Notebook Servisi

  • Ücretsiz Arıza Tespit
  • Ücretsiz Yerinizden Teslim
  • Hızlı ve Garantili İşlem
  • Uzman Ekip
  • Notebook ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

 

İletişim – Hemen Ara

ILETİŞİM TELEFON NO
0534 924 49 97
OFİS ADRESİ
Reşadiye Mah. 58. Sk.
No: 10 / 1 İlkadım - Samsun
ÇALIŞMA SAATLERİ
Pzt-Cum: 08:30 - 19:00
Cumartesi: 09:00 - 19:00