Sony Laptop Tamiri Ve Notebook Tamiri

Sık kullanılan elektronik aletlerde bir süre sonra sorun çıkma ihtimali yüksektir. Çünkü hiçbir şey olmasa dahi zamanın yıpratıcı etkisi kendini göstermektedir. Bozulan veya bakım gerektiren elektronik ürünler servis hizmeti sayesinde zaman kaybetmeden tamir edilmektedir. Sony laptop tamiri ve notebook tamiri zorunlu olduğu zamanlarda yetkili firmalar tarafından yerine getirilmektedir.

Yetkili servisler tarafından sunulan hizmetler; laptop ve notebooklarda anakart tamiri, fan temizliği, ekran tamiri, ekran değişimi, menteşe tamiri, şarj soket giriş yeri tamiri ve bakımının yanında yedek parça temini konusunda hizmet verilmektedir. Kısacası  birçok işlem garanti dahilindeki ürünlerde ücretsiz hizmet kapsamına girmektedir.

Sony Laptop Ve Notebook Servis Hizmetleri

Servis hizmetleri sayesinde elektronik ürünlerin sorununu çözmek çok kolaydır. Sony laptop tamiri ve notebook tamiri  yapan servisler ücretsiz arıza tespiti yapmaktadır. Belirlenen arızanın ardından yapılacak işlem hakkında cihaz sahibine bilgi verilmektedir. Yapılacak işlemlerde kişinin onayı alınmaktadır. 7 gün 24 saat servis hizmeti sunan markalar müşteri mağduriyetini en aza indirmek için çalışmaktadır. Arızalı ürünlerin tamir süresi ortalama 1 ila 3 arasında değişmektedir. Evden alınan arızalı ürünlere yapılan bakım ve tamirin ardından yine adrese teslim edilmektedir.

Sony marka laptop ve notebooklarda görülen problemler genellikle ekran, batarya, adaptör ve klavye sorunudur. İşinde deneyimli servis çalışanları ile artık bu problemlere kısa sürede çözüm üretmek mümkündür.

Acil Notebook Servisi

  • Ücretsiz Arıza Tespit
  • Ücretsiz Yerinizden Teslim
  • Hızlı ve Garantili İşlem
  • Uzman Ekip
  • Notebook ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

 

İletişim – Hemen Ara

ILETİŞİM TELEFON NO
0534 924 49 97
OFİS ADRESİ
Reşadiye Mah. 58. Sk.
No: 10 / 1 İlkadım - Samsun
ÇALIŞMA SAATLERİ
Pzt-Cum: 08:30 - 19:00
Cumartesi: 09:00 - 19:00