Sunucu – Server Tamiri

Her türlü sunucu, bakım ve onarım işlemlerimiz tarafımızdan profesyonel bir şekilde yapılmaktadır.

Sunucu Server Tamiri

İş yerinizde ya da evinizde kullanış olduğunuz bilgisayarlarınız arızalanması durumunda eğer hızlı ve etkili bir çözüm istiyorsanız tek yapmanız gereken bize ulaşmak olacaktır. Sunucu server tamiri konusunda oldukça iddialı olan bizler her zaman için müşterilerimizin memnuniyeti meselesinde oldukça titiz ve özenli çalışmaktayız. Bünyemizde çalışan iş arkadaşlarımızın tamamı işlerinde her zaman için özene ve titizliğe dikkat ederler.

Sizlerin ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda verdiğimiz hizmetlerden memnun kalacağınız konusunda kendimize güvenmekteyiz. İşlerinizi eksiksiz ve kesintisiz olarak sürdürmek istiyorsanız oluşan arızalarda bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Zira bu alana oldukça iddialı ve kaliteli hizmet vermekteyiz. Kısa sürede sorununuzdan kurtulmak istiyorsanız sizlere bir telefon kadar yakınız.

Etkili Çözüm İçin Bizi Tercih Edin

Sunucu kurulum hizmetlerini deneyimli kadromuzla hem müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hem de sağlam alt yapımızla kusursuz bir şekilde yapmaktayız. Müşterilerimizin sunucu server tamiri işlemleri için gönül rahatlığı ile bizimle çalışabileceklerini belirtmek isteriz. Uzman ve nitelikli ekibimize günün her saatinde sizler için hizmetteyiz.

İnternet sayfaları için mecburi bir ihtiyaç olan sunucu hizmetlerini başarılı bir biçimde vermekteyiz. İnternet kullanıcıları ve internet sayfası sahiplerini için yararlı olacak erişimi sağlamaktayız. Sunucu da meydana gelen arızayı en hızlı biçimde gidereceğimiz konusunda emin olabilirsiniz. Müşterilerimize en iyi hizmeti en kısa sürede verme konusunda her zaman iddialıyız.

Acil Notebook Servisi

  • Ücretsiz Arıza Tespit
  • Ücretsiz Yerinizden Teslim
  • Hızlı ve Garantili İşlem
  • Uzman Ekip
  • Notebook ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

 

İletişim – Hemen Ara

ILETİŞİM TELEFON NO
0534 924 49 97
OFİS ADRESİ
Reşadiye Mah. 58. Sk.
No: 10 / 1 İlkadım - Samsun
ÇALIŞMA SAATLERİ
Pzt-Cum: 08:30 - 19:00
Cumartesi: 09:00 - 19:00