Hp Laptop Tamiri & Notebook Tamiri ise yanınızdayız

Kurulduğumuz yıldan bu yana büyük ya da küçük ölçekli şirketler ile birlikte şahsi bilgisayar kullanıcılarına da Hp Laptop Tamiri & Notebook Tamiri konusunda her türlü teknik ve mekanik seviş hizmetini, bilgisayarlı monitörlere bağlı kamera, güvenlik için geliştirilmiş sistemlerin kurulumu, verilerin kurtarılması ayrıca kablolu ya da kablosuz internet ağları için sunmaktayız.

Servisimizde hangi sorunlar giderilebilmektedir

İnternet ağı kurulum çalışmalarını müşterilerimizin istedikleri şekilde gerçekleştirmekteyiz.  Sunmuş olduğumuz teknik servis hizmetlerimiz, donanımsal denilen anakart, hard diskin bozulması, ekran kartı ya da monitör ile bu aygıtlara  benzer parçalarla karşılaşılan sıkıntılar yanında, yazılımsal olarak tarif edilen işletim sisteminin çökmesi, sistemin kararsız çalışması, işletim sisteminin bozulması, virüs bulaşmasını da kapsadığını bilmelisiniz.

Bu mümkün olmazsa Hp Laptop Tamiri & Notebook Tamiri servisimizde onarımı veya yenilenmesi tarzında işlemler şeklindedir. Sizlerin memnuniyeti ile kaliteye verdiğimiz önem nedeniyle yalnızca orijinal ürün kullanarak tüm hizmetlerimizi sunmaktayız. Acer marka notebooklar genelde çok sıkıntı çıkarmayan ve sağlam ürünler arasında yer almaktadır. Ayrıntılı bilgilere sitemiz üzerinden de rahatlıkla erişebilirsiniz.

Servisimize Hp Laptop Tamiri & Notebook Tamiri için cihazınızı kendiniz getirebilir, ücret ödemeksizin durum ve fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz. Uzman bir ekibe sahip profesyonel notebook servisi olarak farklı model ve markalara sahip dizüstü bilgisayarlarınıza garanti kapsamına girmese dahi muayene ve onarım hizmeti vermekteyiz. Her türlü problemin ekibimizce bulunduğunuz yer rahatlığında çözülmektedir.

Acil Notebook Servisi

  • Ücretsiz Arıza Tespit
  • Ücretsiz Yerinizden Teslim
  • Hızlı ve Garantili İşlem
  • Uzman Ekip
  • Notebook ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

 

İletişim – Hemen Ara

ILETİŞİM TELEFON NO
0534 924 49 97
OFİS ADRESİ
Reşadiye Mah. 58. Sk.
No: 10 / 1 İlkadım - Samsun
ÇALIŞMA SAATLERİ
Pzt-Cum: 08:30 - 19:00
Cumartesi: 09:00 - 19:00