Casper Laptop Tamiri & Notebook Tamiri

Casper laptop veya notebook’unuz bozuldu ve garanti süresi çoktan doldu mu? Hiç sorun değil. Firmamız  casper laptop tamiri & notebook tamiri konusunda sizin yanınızda. Deneyimli ve güler yüzlü personelimiz sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Casper laptop ve notebook’ları oldukça sağlam cihazlar olmakla beraber, tüm elektronik cihazlar gibi zamanla arıza vermeleri hiçte sürpriz olmayacaktır. Muadillerine göre daha az arıza veren bu cihazlar genelde yeterli bakım yapılmaması ve buna bağlı olarak soğutma devresinin düzgün çalışmamasından kaynaklanır. Aşırı ısı cihazınızın bir çok noktası için yüksek risk oluşturmaktadır. Firmamıza yaptıracağınız basit bir bakım işlemi sayesinde, karşılaşabileceğiniz yüksek maliyetli bir çok arızanın önüne geçebilirsiniz.

Tamir, Bakım ve Daha Fazlası.

Konusunda uzmanlaşmış personelimiz ve gelişmiş alt yapımızla, yalnızca  casper laptop tamiri & notebook tamiri değil, server güvenliği, müşteri paneli, yazılım optimizasyonları ve 7/24 ücretsiz destek gibi bir çok konuyla da sizlerin hizmetinizdeyiz. Yazılım ve bilişim teknolojileri baş döndüren hızıyla kendini güncelliyor. Bir çoğumuz için yetişilmesi imkansız bir siber dünya bu. Profesyonel destek almaksızın cihazlarımızı güvende tutmamız imkansız gibi.

Cihazlarınızı fazla toza maruz bırakmadan temiz tutmak ve lisanslı yazılım kullanmak sizin alabileceğiniz küçük önlemlerden. Bunun ötesinde tamir, bakım, yazılım ve donanım konularında hızlı, kaliteli, güvenilir ve güler yüzlü hizmete uygun fiyatlara ulaşmak isteğinizde biz hep yanı başınızda olacağız.

Acil Notebook Servisi

  • Ücretsiz Arıza Tespit
  • Ücretsiz Yerinizden Teslim
  • Hızlı ve Garantili İşlem
  • Uzman Ekip
  • Notebook ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

 

İletişim – Hemen Ara

ILETİŞİM TELEFON NO
0534 924 49 97
OFİS ADRESİ
Reşadiye Mah. 58. Sk.
No: 10 / 1 İlkadım - Samsun
ÇALIŞMA SAATLERİ
Pzt-Cum: 08:30 - 19:00
Cumartesi: 09:00 - 19:00