Çarşamba Laptop Tamiri & Notebook Tamiri

ÇARŞAMBA Laptop Tamiri & Notebook Tamiri

Teknoloji çağında yaşadığımızdan dolayı laptop ve bilgisayarlar hayatımızda önemli rol oynamaktadır. İletişimden ders çalışmaya kadar her şeye bilgisayar üzerinden ulaşılabilmektedir. Elektronik cihazlar zaman içinde yıpranıp bozulabilir. Çarşamba Laptop Tamiri & Notebook Tamiri ihtiyaç olduğunda cihazlar ile ilgili her türlü bakım ve onarım yapılmaktadır. Bilgisayarların içinde önemli ve değerli evraklar ve belgeler bulunabiliyor.

Cihazın zarar görmemesi ve belgelerin kaybolmaması için güvenli, her türlü belge ve ruhsata sahip uzman kişilerin bulunduğu yerlerden yardım alınmalıdır. Bilgisayar veya laptopu tamir veya bakım için teslim etmeden önce mekan ve verdiği hizmetler hakkında araştırma yapılması doğru olacaktır.

Laptop ve Notebook Tamir Hizmetleri

Laptop ve bilgisayar servisleri çok geniş alanlarda kapsamlı hizmet vermektedir. Çarşamba Laptop Tamiri & Notebook Tamiri bakımında seçeneğin fazla olduğu bir bölgedir. Servislerin sunduğu hizmetler arasında;

  • Cihazların her türlü arızasını giderme
  • Parça değişimi
  • Cihaz satışı bulunmaktadır.

Cihazlarda en sık yaşanan arızalar genellikle ana kart, klavye, ses kartı, ekran kartı, hard disk, optik sürücü, cd-room, dvd-room ile ilgili olmaktadır. Servisler, bilgisayara format atma, virüs temizleme, yazıcı kurulumu, veri kurtarma gibi konularda da müşterilerine yardımcı olmaktadır. Bakım ve tamir işlemleri duruma göre yerinde veya serviste yapılmaktadır.

Bakım ve Tamir İşleyişi

Bakım veya tamir işlerine başlamadan yetkili servis elemanı;

  • Cihazın inceler, gerekli analizi yapar
  • Durum müşteriye anlatılarak çıkan masraf ifade edilir
  • Müşterinin kabul etmesiyle tamir ve bakım işlemlerine başlanır
  • Cihazın en son kontrolleri yapıldıktan sonra teslim edilir.
Scroll Up