Bilgisayar – Masaüstü – Desktop Tamiri

Bilgisayar Tamiri

Desktop yani masaüstü bilgisayarınızın anakart, ekran kartı, power supply, ram ve diğer tüm sorunlarına ücretsiz arıza tespit yapmaktayız. Arıza tespiti yapıldıktan sonra size ulaşarak tamirat için onay almaktayız. Onay almadan kesinlikle herhangi bir işlem yapılmamaktadır.

İstanbul firmaları için cihazlar adresten gelinerek alınır ve tekrar geri bırakılır. İstanbul dışından cihazlar için kargo ile bizlere gönderiyorsunuz ve arkanıza yaslanıp gerisini bize bırakıyorsunuz.

Bilgisayar Masaüstü Desktop Tamiri

İş yerinizde ya da evinizde kullanmış olduğunuz masaüstü bilgisayarları bazı zamanlarda yaşanan elektrik kesintileri, yazılımsal ve donanımsal problemler ve de virüslerden kaynaklı olarak arızalanabilmektedir. Tüm bu arızalarda işinde son derece profesyonel olan teknik ekibimiz ile arızaları giderebilmekteyiz. Bilgisayar masaüstü desktop tamiri için en güvenilir adres olmanın her zaman mutluluğunu yalamaktayız.

Teknik ekibimiz her zaman için öncelikli olarak bilgisayarınızda bulunan mevcut bilgileri korumaktır. Bu bilgileri koruyarak müşterilerimizi büyük bir yükten kurtarmış olur. Cihazlarında yaşadığınız herhangi bir problem için bizlere ulaşabilirsiniz. Arıza çözmenin en hızlı adresi olan ekibimizle günün her saatinde sizler için hizmette olduğumuzu bilmenizi isteriz.

En Hızlı Ve En Uygun Çözüm

Bilgisayar sahiplerinin genelde yaşadıkları en büyük problemlerin başında yıllar geçtikçe cihazlardan istenilen performansı alamamaktır. Teknoloji ilerledikçe daha kapasiteli donanım isteyen oyunlar ve yazılımlar piyasadaki yerini alıyor. Bu durumda bilgisayarların yavaşlamasına ya da daha farklı arızaların meydana gelmesine yol açıyor. Bilgisayar masaüstü desktop tamiri konusunda sizlere en iyi hizmeti vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Tamir işleminden sonra bilgisayarınızın hızı tekrar eskisi gibi olacaktır. İşinde uzman ve hızlı olan ekibimiz sayesinde en kısa sürede bilgisayarınıza tekrar kavuşacaksınız. Hem hızlı bir çözüm hem de uygun fiyatlara bilgisayar tamiri yapmaktayız. Etkili ve kullanışlı bir çözüm isteyen kişiler tek adresi olma konusunda oldukça iddialıyız.

Acil Notebook Servisi

  • Ücretsiz Arıza Tespit
  • Ücretsiz Yerinizden Teslim
  • Hızlı ve Garantili İşlem
  • Uzman Ekip
  • Notebook ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

 

İletişim – Hemen Ara

ILETİŞİM TELEFON NO
0534 924 49 97
OFİS ADRESİ
Reşadiye Mah. 58. Sk.
No: 10 / 1 İlkadım - Samsun
ÇALIŞMA SAATLERİ
Pzt-Cum: 08:30 - 19:00
Cumartesi: 09:00 - 19:00