Asus Notebook Tamiri &Laptop Tamir

Bilgisayarlar günümüzde en önemli cihazlarımızdan birisidir. Oldukça pahalı ve işlerimiz için gereklilik arz eden bu cihazların güvenli bir şekilde bakım ve onarımı hepimiz için önem taşımaktadır. Asus laptop tamiri & notebook tamiri konusunda oldukça başarılı ve deneyimli olan firmamız sizlere bu hizmeti en tüksek kalitede sunmaktadır. Uzman teknisyenlerimiz ve teknolojik donanımımız sayesinde tüm cihazlarınızın tamiri eksiksiz gerçekleştirilir.

Garanti dışı kalmış veya garanti süresi sona ermiş laptop ve notebooklarda ana kart, ekran kartı, ekran, kasa, adaptör, adaptör girişi, soket, soket girişi gibi sorunların çözümümde firmamız hizmetinizdedir. Ana kart değişim ve tamiri, ekran kartı değişim ve tamiri, tüm yedek parça, yazılım ve donanım bakım ve onarımlarında güvenilir hizmet sunmaktayız.

Asus Laptop ve Notebooklarda Yaşanan Sorunlar

Firmamızda öncelikle arıza tespiti yapılmaktadır. Tespit edilen arızaya göre bir plan ve fiyatlandırma yapılmaktadır. Asus laptop tamiri & notebook tamiri uzmanlık isteyen ve titizlikle çalışılması gereken bir konudur. Cihazın açılmaması, görüntünün kaybolması veya ekranda çizgilerin oluşması gibi sorunlar yaşanabilir. Donanım, yazılım arızaları olabileceği gibi mekanik arızalarda söz konusu olabilir.

Laptop ve notebooklar kaliteli ve sağlam cihazlar olsalar da belirli bir hassasiyet gerektirirler. Kullanıma bağlı arızalar gelişebilir veya zaman içerisinde bakım ve onarım gerektirirler. Bu cihazların fan temizliği veya değişimi, menteşe onarımı gibi sorunlarında da firmamızca en uygun fiyata, en hızlı şekilde, kaliteli ve güvenilir hizmet sunulmaktadır.

Acil Notebook Servisi

  • Ücretsiz Arıza Tespit
  • Ücretsiz Yerinizden Teslim
  • Hızlı ve Garantili İşlem
  • Uzman Ekip
  • Notebook ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

 

İletişim – Hemen Ara

ILETİŞİM TELEFON NO
0534 924 49 97
OFİS ADRESİ
Reşadiye Mah. 58. Sk.
No: 10 / 1 İlkadım - Samsun
ÇALIŞMA SAATLERİ
Pzt-Cum: 08:30 - 19:00
Cumartesi: 09:00 - 19:00